• 032 - 295 68 92
  •  
  • 098 - 253 86 46
  • 067 - 370 73 21
  •  
  • 066 - 652 96 26
  • 063 - 432 88 55
067 370 73 21
Головна Новини Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

11.09.2016 Версія для друку

ЩО НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ЯВЛЯЄТЬСЯ ТРЕНДОМ У ВИБОРІ КУХНІ?
 
В кухні ми проводимо багато годин кожен день, тому купуючи кухню важливо приділити велику увагу цьому етапу покупки кухні.
На сьогоднішній день трендом в дизайні кухні є відкритий простір, яскраві тони і затишок.
Наші дизайнери запропонують Вам інноваційні проекти кухні, які створять кухню однієї з найулюбленіших і затишних кімнат у будинку.

Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

Одним з головних трендів з планування кухні, являється кухня, яка поєднується з вітальнею. Таке планування кухні позволяє отримати функціональний простір приміщення.
При плануванні кухні, яка з'єднана з вітальнею, потрібно підбирати меблі в вітальню кімнату, які б гармонійно поєднувалася із кухнею.

Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.


Кухня і вітальня повинні повинні бути оснащені в одному стилі, і доповнювати один одного.
На сьогоднішній день все частіше переважають яскраві кольори в виборі кухні. Трендовими тонами для кухні є кольори: жовтий, помаранчевий, яскраво синій, фіолетовий. Кухні в яскравих тонах найкраще виглядають на основі світлих, однотонних фонів.

Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

Актуальним трендом на сьогоднішній день є кухні з плавними, м'якими лініями. Знову в моді кухні з овальними і округлими лініями. Звернувшись до наших менеджерів, м.Львів, вул. Перфецького 2а, салон італійських меблів, Ви зможете отримати всю інформацію про найновіші, найсучасніші тенденції вв дизайні кухні. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати і купити кухню, яка в подальшому створить комфорт і затишок.
Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

Коментарі

Для того, щоб мати змогу коментувати, будь ласка, або Зареєструйтися

Читайте також

Відкриття монобрендових салонів італійських кухонь Stosa Cucine, Львів

Відкриття монобрендових салонів італійських кухонь Stosa Cucine, Львів кухні Stosa ЛЬвів, італійські кухні Stosa Львів, новий салон кухонь, меблі на замовлення, кухні під замовлення, класична кухня, кухні в стилі модерн, дизайнерські кухні, купити кухні Львів, купити кухні в Україні, купити італійські кухні, якісні кухні, салон кухонь Львів, кухні ТЦ МАРК, кухні ТЦ Три слони

12.07.2018 детальніше
Мілан, Salone del Mobile 2017 - меблева виставка

Мілан, Salone del Mobile 2017 - меблева виставка Мілан, Salone del Mobile 2017, меблі, італійські меблі, виставка меблів в Мілані 2017, нові меблеві тенденції, меблі для дому, новітні технології виробництва меблів, меблі - нові колекції, стилі меблів, дизайн будинку, проект, меблі під замовлення.

28.04.2017 детальніше
Як купити диван? Диван в сучасному стилі.

Як купити диван? Диван в сучасному стилі. Як купити диван під замовлення? Великий вибір диванів в сучасному стилі, дивани - ліжка, розкладні дивани, дивани модерн для дому. Дивани в тканинній оббивці і шкірі. Сучасні дивани з розкладанням для щоденного сну. Купити диван в сучасному стилі в різноманітної оббивці.

29.10.2016 детальніше
Домашній кабінет - затишок і індивідуальність

Домашній кабінет - затишок і індивідуальність Кабінет для будинку, меблі в кабінет, створити кабінет в індивідуальному образі. Кабінет під замовлення купити Одеса. Багатофункціональні письмові столи в кабінет, стелажі, полиці, шафи, вітрини в кабінет. Диван, крісло в кабінет.Рабочее місце в будинку кабінет.

08.10.2016 детальніше