• 032 - 295 68 92
  •  
  • 098 - 253 86 46
  • 067 - 370 73 21
  •  
  • 066 - 652 96 26
  • 063 - 432 88 55
067 370 73 21
Головна Новини Мілан, Salone del Mobile 2017 - меблева виставка

Мілан, Salone del Mobile 2017 - меблева виставка

28.04.2017 Версія для друку

МІЛАН, ІТАЛІЯ - ВИСТАВКА МЕБЛІВ, НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ У ІНТЕР'ЄРІ БУДИНКУ

В цьому році (2017 р) на виставці меблів в Мілані ми могли ознайомитися з новітніми, нестандарними і оригінальними тенденціями в дизайні будинку. Виставка, яка проходила 4 - 9 квітня 2017 р ознайомила нас з різними напрямками у виробництві меблів, в облаштуванні та створенні дизайн - проектів.

МІЛАН, ІТАЛІЯ - ВИСТАВКА МЕБЛІВ, НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ У ІНТЕР'ЄРІ БУДИНКУ

Цього року у всесвітньо відомій виставці взяли участь велика кількість лідерів в меблевій індустрії. Лідери в меблевій галузі представили відвідувачам з усього світу, новітні тренди в інтер'єрі дизайну.
На самій популярній меблевій виставці в Мілані взяли участь ряд відомих фабрик:
 
- Alf uno spa
- Alberta salotti
- Dv Home
- Фабрики групи Gimo
- Cornelio Cappellini
- Dialma Brown
- Keoma Italia
- Mantellassi
- Natuzzi group
- Silik spa
- Vismara і ін.

МІЛАН, ІТАЛІЯ - ВИСТАВКА МЕБЛІВ, НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ, НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ У ІНТЕР'ЄРІ БУДИНКУ

Відвідувачі меблевої виставки Salone del Mobile.Milano 2017 мали можливість не тільки ознайомитися з новинками в цій галузі, а й зустрітися з власниками італійських фабрик, відомими архітекторами та дизайнерами.
Крім меблів для дому, на виставці були представлені кухонні меблі, речі та меблі у ванну кімнату.
Отже, відвідувачі, які взяли участь в виставці Salone del Mobile.Milano 2017 отримали знання в новітні тенденції розвитку ринку меблів.
Мілан, Salone del Mobile 2017 - меблева виставка

Коментарі

Для того, щоб мати змогу коментувати, будь ласка, або Зареєструйтися

Читайте також

Відкриття монобрендових салонів італійських кухонь Stosa Cucine, Львів

Відкриття монобрендових салонів італійських кухонь Stosa Cucine, Львів кухні Stosa ЛЬвів, італійські кухні Stosa Львів, новий салон кухонь, меблі на замовлення, кухні під замовлення, класична кухня, кухні в стилі модерн, дизайнерські кухні, купити кухні Львів, купити кухні в Україні, купити італійські кухні, якісні кухні, салон кухонь Львів, кухні ТЦ МАРК, кухні ТЦ Три слони

12.07.2018 детальніше
Як купити диван? Диван в сучасному стилі.

Як купити диван? Диван в сучасному стилі. Як купити диван під замовлення? Великий вибір диванів в сучасному стилі, дивани - ліжка, розкладні дивани, дивани модерн для дому. Дивани в тканинній оббивці і шкірі. Сучасні дивани з розкладанням для щоденного сну. Купити диван в сучасному стилі в різноманітної оббивці.

29.10.2016 детальніше
Домашній кабінет - затишок і індивідуальність

Домашній кабінет - затишок і індивідуальність Кабінет для будинку, меблі в кабінет, створити кабінет в індивідуальному образі. Кабінет під замовлення купити Одеса. Багатофункціональні письмові столи в кабінет, стелажі, полиці, шафи, вітрини в кабінет. Диван, крісло в кабінет.Рабочее місце в будинку кабінет.

08.10.2016 детальніше
Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення.

Тренди в дизайні кухні. Італійські кухні під замовлення. Кухні за індивідуальним проектом. Купити італійську кухню за найнижчими цінами. Італьянскіе кухні фабрик Stosa Cucine, Aran, Ar - tre, Brummel cucine. Кухні в різних стилях - модерн, лофт, класика, арт деко. Кухні різних розмірів. Виїзд дизайнера, дизайн проект кухні.

11.09.2016 детальніше