• 032 - 295 68 92
  •  
  • 098 - 253 86 46
  • 067 - 370 73 21
  •  
  • 066 - 652 96 26
  • 063 - 432 88 55
067 370 73 21
Головна Це цікаво Стилі меблів

Новини

Яскравий і незвичайний інтер'єр будинку, меблі в стилі арт-деко Яскравий і незвичайний інтер'єр будинку, меблі в стилі арт-деко Незвичайний інтер'єр будинку: вітальні, столова кімната, кухні в стилі арт-деко. Меблі в стилі арт-деко, стіл, стільці арт деко, проект кухні в стилі арт-деко. Купити меблі на замовлення в стилі арт-деко, меблі в стилі в стилі арт деко Одеса детальніше
Як купити розкладний диван для щоденного спання? Як купити розкладний диван для щоденного спання? Купити диван для щоденного спання, купити диван-ліжко Львів, купити диван з розкладачкою седафлекс, купити диван для спання Львів, диван-ліжко Львів, купити диван-ліжко в Києві, диван ліжко в класічееском стилі, диван-ліжко у стилі модерн, розкладний диван Львів, розкладний диван Одеса. детальніше
Стилі ексклюзивних елітних італійських меблів - розділ інтернет магазина MOBILI.ua, в якому розповідається про історію та розвиток меблевих стилів: класика, бароко, арт деко, гламур, модерн, кантрі, хай тек, мінімалізм. 
Каталог меблів в інтернет магазині MOBILI.ua!

Розвиток меблевого мистецтва тісно пов'язаний з історією деяких архітектурних стилів і також є особливою галуззю декоративного мистецтва. Розвитку меблевого мистецтва, в чергуванні стилів меблів відбилися різні соціально-побутові уклади суспільства, еволюція його матеріальної культури, громадських поглядів і смаків.
У різні епохи були створені різні форми і типи меблів, методи обробки матеріалу і способи їх обробки.
Меблевий стиль - це комплекс предметів меблів. Виготовлення предметів меблів з різних сортів дерева, що відносяться до певної релігії, народності, культурі, епосі часу або до інших напрямках. У Європі наприклад, так само як і в архітектурному стилі, меблі мають пряме відношення до бароко, готиці, рококо, класика, арт деко, гламур, мінімалізм, хай тек, а також вбранні - ренесансом в епоху Відродження.
Незалежно від того, які меблеві стилі були найбільш красиві і затребувані, їх потрібно розглядати всі, так як без розуміння стилю, розвитку елітних ексклюзивних меблів як мистецтва ми не зможемо ні розуміти красу і тенденції сучасних течій, ні прогнозувати подальший розвиток стилів меблів, а також їх напрямів в дизайні меблів, оформлювальному мистецтві дизайну інтер'єру, народній творчості і промислах.