• 032 - 295 68 92
 •  
 • 098 - 253 86 46
 • 096 - 912 05 15
 •  
 • 066 - 652 96 26
 • 063 - 432 88 55
096 912 05 15

Новини

Яскравий і незвичайний інтер'єр будинку, меблі в стилі арт-деко Яскравий і незвичайний інтер'єр будинку, меблі в стилі арт-деко Незвичайний інтер'єр будинку: вітальні, столова кімната, кухні в стилі арт-деко. Меблі в стилі арт-деко, стіл, стільці арт деко, проект кухні в стилі арт-деко. Купити меблі на замовлення в стилі арт-деко, меблі в стилі в стилі арт деко Одеса детальніше
Як купити розкладний диван для щоденного спання? Як купити розкладний диван для щоденного спання? Купити диван для щоденного спання, купити диван-ліжко Львів, купити диван з розкладачкою седафлекс, купити диван для спання Львів, диван-ліжко Львів, купити диван-ліжко в Києві, диван ліжко в класічееском стилі, диван-ліжко у стилі модерн, розкладний диван Львів, розкладний диван Одеса. детальніше
Рококо стиль елітних класичних італійських меблів - розділ інтернет магазина MOBILI.ua, в якому ми розповідаємо про ексклюзивні класичні меблі VIP класу з Італії в стилі рококо, а також про інтер'єр дому, квартири, кухні в цьому елегантному стилі. Нові технології та сучасне життя не вплинуло на існування цього старовиного вишуканого стилю інтер'єру та меблів. Стиль меблів та інтер'єру рококо дуже подібрий на бароко, він популярний в дизайні диванів, інтер'єру дома, та в дизайні корпусних та м'яких меблів для вітальні, столової, прихожої, спальні,

Італійські класичні меблі  в стилі рококо ! 

Стиль класичних італійських меблів бароко перейшов у більш легкий, примхливий стиль рококо, в якому відрізняється повною відсутністю прямих ліній. Художники Жюль Оппенор, Клод Жилло і Жюст-Аврелій Мейсоньє видали альбом ескізів меблів, допомагаючи популяризації цього нового стилю. У Франції меблі стилю рококо носить назва стилю Людовика XV. Великі італійські майстри-меблярі - Крессе, а також бронзувальник Кафіері. Італійські меблі у стилі бароко витончені, невеликі за розмірами, з округленими кутами і зручні для користування. Характерні зігнуті ніжки, спинки і підлокітники, дивани рясно прикрашалися різьбленням і бронзовими накладками у вигляді гірлянд квітів, рослин, раковин, складових своєрідний малюнок рокального орнаменту. Дерев'яні частини предметів інтер'єру та італійських меблів фарбували у світлі тони - білий, блакитний, зелений, - лакували і місцями золотили. Пізніше бронзові деталі в обробці меблів замінили привезені з Китаю лаки.

На сидінні, спинку і підлокітники італійських диванів та крісел накладали подушки, оббиті шовковою матерією, з великими букетами квітів. У побуті з'явилися комоди, передній фасад яких був прикрашений китайським лаком або пейзажем в китайському дусі - з пагодами, ажурними містками, баштами і пр. - декоративні столи, багато інкрустовані. З другої половини XVIII століття предмети обстановки почали прикрашати мозаїкою з дерева (майстер-червонодеревецьЕбен). Основним матеріалом для виготовлення меблів було дерево місцевих порід - липа, горіх, легко піддаються дрібної і тонкої різьбі.
В англійських меблів XVIII століття були створені нові, дуже зручні і красиві форми, які поширилися далеко за межі Англії і збереглися у виробництві меблів різних країн до наших днів. У створенні цих форм меблів велика заслуга належить чудовому майстру-червонодеревецюТомасу Чіппендель (1709 - 1779). Меблеве виробництво до Чіппенделя перебувало під сильним впливом голландських меблів (стиль королеви Анни), окремі елементи якої були запозичені з Китаю: вигнуті ніжки стільців, крісел, столів і комодів у вигляді пташиної лапи, затиснув куля, геометричні, незграбні різьблені спинки крісел і деталі шаф з ажурними перекладинами своєрідного китайського орнаменту.
З цих елементів Чіппендель почав компонувати свої меблі, надаючи їй більш легкі, витончені форми рококо, покращуючи її пропорції і зручність. Зразки предметів обстановки, створені ним, були легкі й витончені за формою, зі зручними й гарними пропорціями.
У 1745 році Томас Чіппендель видає керівництво для столярів з малюнками та кресленнями меблів.
Меблі Чіппендель на відміну від модної в той час французьких меблів стилю рококо не фарбувалася і не покривалася позолотою, виявляючи гру текстури деревини. Дерев'яні частини предметів покривалися тільки воском або прозорим лаком. Чіппендель ввів в меблеве виробництво цінні породи дерева - червоне, лимонне та ін. Найбільш поширеними предметами обстановки були стільці з ґратчастої спинкою, дивани-канапе (з'єднання в одне ціле двох або трьох крісел), шафи-секретери, бюро, комоди з величезною кількістю висувних ящиків, ліжка і т. д.
В останній третині XVIII століття характер англійських меблів змінюється - вигнуті форми меблів чіппендель витісняються чіткими, прямими лініями, характерними для архітектури класицизму.
Архітектор Адам, який побував в Італії в 1770 році, своїми роботами в дусі класицизму Італії та Франції, які отримали в його проектах своєрідний, суто англійський характер, також сприяв поширенню нового стилю в меблях. Працювали з ним меблевики –червонодереці  Хеппльуайт і Шератон створюють новий напрямок в меблях з ясними, чіткими лініями класицизму. Їм були видані керівництва і проекти з кресленнями та ескізами нових меблів. Після стилю Чіппендель в Англії був стиль Хеппльуайт, а потім виник стиль Шератон.
У меблях Хеппльуайт збереглося ще багато кривих ліній в спинках і диванів.
Елітні меблі стилю Шератон мали чіткі, прямі лінії, дуже тонко промальовані деталі. Широко застосовувався підбір різних порід дерева за кольором і текстурою в фільонках і інкрустація (маркетрі). Починають створювати комбіновану меблі - комоди з відкидною дошкою для письма в поєднанні з книжковою шафою та бюро-кабінети в з'єднанні з гіркою для порцеляни.

Італійські класичні меблі в стилі рококо
 
Італійські класичні меблі в стилі рококо
 
Італійські класичні меблі в стилі рококо

Італійські класичні меблі в стилі рококо
 
Італійські класичні меблі в стилі рококо
 
Італійські класичні меблі в стилі рококо
 
Італійські класичні меблі в стилі рококо

Італійські класичні меблі в стилі рококо   

Італійські класичні меблі в стилі рококо    

Італійські класичні меблі в стилі рококо