• 032 - 295 68 92
  •  
  • 098 - 253 86 46
  • 067 - 370 73 21
  •  
  • 066 - 652 96 26
  • 063 - 432 88 55
067 370 73 21

Новини

Чеські кришталеві люстри і світильники Чеські кришталеві люстри і світильники

Купити чеські кришталеві люстра, світильники, бра 

З давніх часів чеські люстра завоювали популярні на ринку завдяки своїй високій якості. Кришталеві люстра з Чехії це вишуканість, довговічність і висока якість!
детальніше

VOLTOLINA

VOLTOLINA - італійська фабрика високоякісних світильників, бра, торшерів, настільних ламп, які виготовляються з кришталю і муранського скла в класичному стилі. Італійська компанія Voltolina заснована в 1984 році двома братами, і на даний момент, являється одним із світових лідерів. Voltolina випускає світильники використовуючи старинні традиції обробки скла, випускаючи італійські світильники з венеціанського скла. Висока якість усіх деталей досягається завдяки ретельному вибору сировини, і застосування новітніх технологій обробки. Відмінною рисою італійської фабрики являється великий асортимент люстр та світильників з муранського скла, а саме: кришталеві, світильники на стелю, та підвісні.
Кришталь високої якості виготовляється на одній з фабрик Voltolina, а з 2000 року асортимент фабрик поповнився випуском художнього скла, створеного з скла  без вмісту вуглецю та муранске скло. Сама фурнітура цих світильників заслуговує уваги, тому що вона має нікелеве або золоте покриття, а деякі інші моделі додатковий захисний шар від вологи, і який попереджує і застерігає від окиснення, і дозволить використовувати світильники у приміщеннях з високою вологою.
Класичний дизайн з новітніми технологіями та матеріалами, дарують неперевершений вишуканий вигляд своїм виробам. Ці люстри виділяються з поміж інших високою якістю збирання та якісних довговічних матеріалів. Завдяки муранському склу досягається велика різноманітність гри світла, яке прикрасить любий інтер’єр.  Більшість люстр ручної роботи виконані італійськими майстрами, це додає компаніє певну репутацію робить її більш цінною, а світильники використовують дизайнери для створення різних інтер’єрів.  Щодо кольорової гамми то більшість світильників  мають відтінки від блакитного до червоного, від прозорих до чорних.
Абсолютнім ноу-хау стала нова система Леонардо, з 2001 року. З допомогою цієї системи  люстри можна збирати без електричної частини, і увесь процес збирання стає простішим, і можливість змінювати деякі деталі теж стає простішою. В тім рівень безпеки  використання світильників досягнув найвищої поділки.
Продукція Voltolina  завоювала прихильників у всьому світі, і продається у всьому світі, завдяки своїй вишуканості, надійності та відмінній якості.

Веб-сайт:www.voltolina.com